Home Staging

Czym jest HOME STAGING?

Home Staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Polega na właściwej prezentacji oraz pokazaniu potencjału, tak aby nieruchomość udało się sprzedać możliwie za jak najwyższą cenę oraz w jak najkrótszym czasie.

Home Staging to nic innego, niż doprowadzenie nieruchomości od stanu "do mieszkania" do stanu "do sprzedania".

Korzyści płynące z HOME STAGINGU?

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU!

Analizy porównawcze wykazują, że nieruchomości po zastosowaniu usługi home stagingu ponad dwukrotnie szybciej znajdują swoich nabywców.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY!

Niski koszt wykonania zmian w stosunku do zysku, który można zyskać na wynajmie lub sprzedaży (średnio o 10% wzrasta wartość nieruchomości po przeprowadzeniu home stagingu - według badań National Association of Realtors w U.S.A.).

WIĘKSZA ILOŚĆ PREZENTACJI!

Większa ilość zapytań i wizyt Klientów zwiększa szansę na sprzedaż lub wynajem.

ATRAKCYJNY WYGLĄD NIERUCHOMOŚCI I DOBRE PIERWSZE WRAŻENIE!

30 sekund - podobno po takim czasie Klient już wie czy kupi daną nieruchomość. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko jeden raz a atrakcyjnym wyglądem Państwa nieruchomość wzbudzi pozytywne emocje już od progu.

Usługę HOME STAGING proponuję w IV wariantach:

WARIANT I - konsultacja

Podczas konsultacji dostarczę Państwu informacji i wskazówek w jaki sposób należy przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Dokonam analizy Państwa nieruchomości, omówimy konieczne zmiany, niektórych w miarę mozliwości dokonamy od razu. W czasie spotkania otrzymacie Państwo moje sugestie oraz propozycje rozwiązań dotyczące każdego pomieszczenia.

Koszt: 250 zł brutto

WARIANT II - raport

W cenę usługi, oprócz konsultacji zawarte jest sporządzenie pisemnego raportu z proponowanymi przeze mnie zmianami oraz szacowanym kosztorysem zmian (proponowana kolorystyka, meble, dodatki, itp.). Pisemny raport pozwoli Państwu samodzielnie wykonać proponowane zmiany.

Koszt: 600 zł brutto

WARIANT III - indywidualny home staging, "pod klucz"

Usługa zwiera wykonanie przeze mnie pełnego home stagingu - "pod klucz". W celu wykonania zmian współpracuję z wykwalifikowanymi fachowcami (elektryk, hydraulik, glazurnik, malarz, itp.), mogę też skorzystać z usług fachowców rekomendowanych przez Państwa.

Każda nieruchomość rozpatrywana jest indywidualnie, całkowity koszt metamorfozy wynosi 1-2 % wartości nieruchomości (wszystko uzależnione jest od stanu nieruchomości, koniecznych do wykonania zmian oraz budżetu właściciela). Cena zawiera usługę home stagingu - nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian oraz profesjonalną sesję zdjęciową nieruchomości.

Koszt: 1-2 % wartości nieruchomości

WARIANT IV - stylizowana sesja zdjęciowa

Usługa skierowana jest do osób, których nieruchomość nie wymaga większych poprawek. Polega ona na stylizacji mieszkania w różnego rodzaju dodatki (z użyciem istniejących w nieruchomości dodatków, wypożyczonych lub zakupionych) oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej. Ten wariant wyróżni Państwa ofertę na tle innych i spowoduje dużo większe zainteresowanie nieruchomością.

Koszt: od 400 zł brutto (cena uzależniona od wielkości nieruchomości)

Zastanów się! Zadzwoń! Spróbuj!

Tylko teraz...

Jeśli zgodzisz się podpisać ze mną umowę "na wyłączność" otrzymasz ode mnie STYLIZOWANĄ SESJĘ ZDJĘCIOWĄ TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI! Zupełnie za darmo... !!!

Zastanów się, może warto przygotować dobrą ofertę sprzedaży...

Zadzwoń!