O mnie

Z przyjemnością pomogę Ci sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość. Szybciej niż myślisz i za wyższą cenę!

Świadczę usługi dla wszystkich typów transakcji – kupno, sprzedaż, wynajem. Przeprowadzę Państwa przez cały proces, od momentu naszego pierwszego kontaktu aż do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu.

Moim celem jest przeprowadzenie bezpiecznej transakcji na rynku nieruchomości możliwie szybko i sprawnie. Wszystko po to, aby Klient odczuwał spokój powierzając mi ważną, często życiową decyzję…. Mając powyższe na uwadze, na pierwszym miejscu stawiam na profesjonalizm i zaangażowanie. Współpracując ze mną mogą Państwo być pewni indywidualnej strategii a nie tylko szablonowych rozwiązań. Wyjątkowa jakość świadczonych usług w połączeniu z atrakcyjną ceną (2% + VAT ceny sprzedaży lub wysokość jednomiesięcznego czynszu) jest ofertą konkurencyjną na rynku wśród większości agencji nieruchomości.

Zawsze walczę o jak najlepszą cenę, dla Strony, którą reprezentuję. Pobieram prowizję tylko od jednej Strony transakcji!

Na co dzień współpracuję również z firmą pośrednictwa finansowego LENDI Sp.z.o.o, która jest częścią największej grupy mediowo-technologicznej w Polsce (Morizon.pl, Gratka, Ringier Axel Springer, Onet). Dzięki temu moi Klienci otrzymują najlepsze możliwe warunki finansowania swojej wymarzonej nieruchomości.

Ponadto zajmuję się home staging'iem. Kilka lat temu stało się to moją pasją, którą postanowiłam zrealizować w rzeczywistości. Chciałam mieć z tym zagadnieniem styczność na co dzień... także w pracy zawodowej. Dlatego też ukończyłam szkolenie i uzyskałam dyplom home stagera.

Jeśli mi Państwo zaufają, udowodnię jak home staging może wpłynąć na transakcję... i jej cenę ostateczną!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz do kontaktu.